Ponuka pre firmy

Elektronické vzdelávanie vo vašej firme

Na základe našich skúseností vám ponúkame vytvorenie systému na hodnotenie vedomostí pre vašu internú sféru. Môžete si prostredníctvom vlastného intranetu, ktorý je súčasťou dodávky, spravovať elektronické vzdelávanie vo vašej firme. Môžete veľmi jednoducho vytvárať rôzne testy s rôznymi typmi otázok. Sme pripravení splniť aj vaše najnáročnejšie požiadavky a taktiež vám ponúknuť už hotové riešenia.

Vytváranie testov

Prostredníctvom administrácie dostanete funkcionalitu na vytváranie testov, ktoré môžete naplniť otázkami. Všetko sa uchováva v elektronickej podobe. Otázky v elektronickej podobe dokážu naši odborníci spracovať aj importovaním do databázy. Dokonca vám vieme ponúknuť cenovú ponuku na spracovanie otázok pokiaľ ich máte v papierovej podobe.

Testovanie zamestnancov

Vytvorili sme jednoduché responzívne riešenie, ktoré vám umožňuje spustiť chránené aj voľné testy pre vašich zamestnancov. Testy je možné vyplňovať na pracovných staniciach, desktopoch, tabletoch, či dokonca aj v mobiloch - jednoducho vo všetkých zariadeniach s internetovým prehliadačom a prístupom na internet. Testy aj vo forme dotazníka môžu vypĺňať dokonca napríklad aj uchádzači o zamestnanie či vaši zákazníci.

Šetrite svoj čas pri zostavovaní testov, vyhodnocovania a ukladania výsledkov. Ponúkame vám lepšiu správu kontroly a vzdelávania v elektronickej podobe.

Obsah

Elektronické vzdelávanie vo vašej firme
Vytváranie testov
Testovanie zamestnancov