Prehliadka

Turnaj

Rozmýšlali sme, ako urobiť testovanie vedomostí zábavným. Vymysleli sme jednoduchý turnaj, ktorý spája testovanie, súťaženie a vyhrávanie. Náš turnaj obsahuje vždy tri kolá. Do prvého kola sa prihlasuje určitý počet hráčov (obyčajne 10) a títo hráči dostanú rovnaké otázky. Iba ten najlepší postupuje do ďalšieho kola. Náš systém spája všetkých prihlásených hráčov na eTesty.sk a vyhodnocuje ich odpovede. Pre tých, ktorí chcú v turnaji aj niečo vyhrať ponúkame honorované turnaje so vstupným vkladom.

Dobíjanie nových otázok

V každom teste vyberáme pre teba dostupné otázky. Tie sa môžu opakovať. Bezplatnú sériu otázok tvorí prvý level. Ten môže byť navýšený, čím sa v teste objavia nové otázky. Ďalšia séria otázok môže byť ohodnotená vyšším počtom bodov čím môžete dosiahnúť vyššie score a prekonať svoj rekord. Dobíjaním levelov zároveň podporíš autora testu, ktorý môže pracovať na ďalších a ďalších otázkach, aby bol test stále zaujímavý a ty si rozšíriš svoje vedomosti.

Výukový mód

Niektoré vedomostné testy majú možnosť aktivovania výukového módu. Jeho aktivovaním na celý týždeň odblokuješ zobrazovanie tvojich odpovedí po vyhodnotení testu. Zobrazí sa ti tvoja odpoveď a správna odpoveď pokiaľ si ju neuviedol. Tento typ vzdelávania je perfektný na precvičovanie správneho písania i a y v jednotlivých slovách a frázach.

Možnosť vylúčiť nesprávnu odpoveď

U nás nájdeš vedomostné testy, kde vyberáš správnu odpoveď z ponúkaných odpovedí. Ponúkame ti aktivovať si možnosť vylúčenia nesprávnej odpovede. Takto si môžeš znížiť náročnosť testu.

Testy s odkrývaním odpovedí

Pripravili sme ešte niečo špeciálne. Do kategórie logických testov sme zaradili špeciálne testy s odkrývaním odpovedí. Na jednej podstránke uvidíš obyčajne obrázky, napríklad vlajky štátov, a postupne vkladáš správnu odpoveď. Cieľom je zadať správnu odpoveď na všetky obrázky, ktoré zároveň tvoria tvoju zbierku - kolekciu vedomostí. Aj pri týchto testoch si môžeš dokupovať ďalšie stránky s obrázkami a svoju zbierku rozširovať.

Vlastné testy a skupiny pre hráčov

Vytvorili sme pre teba možnosť vytvárať vlastné testy a tiež vytvárať skupiny pre tvojich kamarátov. Ako učiteľ, možeš jednoducho vytvoriť rôzne testy a vložiť série otázok. Ak si vytvoríš skupinu, môžeš do nej pozvať hráčov (žiakov). Uvidíš, kto ako testuje, aké správne aj nesprávne odpovede žiaci zadávali a samozrejme vyhodnotenie v reálnom čase.